Dziękujemy za zaakceptowanie "cookies".

Polska

Psy

W Zoetis doskonale rozumiemy, jak ważne miejsce zajmują psy w sercach i domach ludzi. Dlatego zachęcamy wszystkich właścicieli do corocznych wizyt ze swoimi pupilami u lekarza weterynarii. Dzięki temu zyskają pewność, że ich psy mają wszystkie aktualne szczepienia i są w dobrej kondycji ogólnej. Regularne badania kontrolne oraz profilaktyczna opieka zdrowotna to najlepszy sposób na zapewnienie swojemu psu zdrowego i aktywnego życia.

Każdy właściciel wie, że zdrowy pies to szczęśliwy pies. A szczęśliwy pupil ma duży wpływ na pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące życie całej rodziny.

Ta zależność jest dla nas nieustanną inspiracją do pracy nad produktami leczniczymi, które odpowiadają na potrzeby zwierząt towarzyszących i ich właścicieli. Od ponad 50 lat prowadzimy badania naukowe, co pozwala nam opracować produkty farmaceutyczne, cieszące się zaufaniem lekarzy weterynarii oraz właścicieli zwierząt domowych.

Do szerokiego portfolio produktów Zoetis należą: antybiotyki, środki przeciwpasożytnicze, leki przeciwbólowe oraz preparaty stosowane w profilaktyce, przeznaczone zarówno dla szczeniąt, jak i dojrzałych psów.

Zdajemy sobie sprawę, jak wielka jest rola lekarza weterynarii w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia psów, dlatego stawiamy na wszechstronną współpracę, opartą na wymianie nowinek medycznych i doświadczeń.